Bakliyat

Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)

organik koftelik bulgur, koftelik bulgur, bulgur

ORGANİK KÖFTELİK BULGUR 1000 GR

11,50 ₺ KDV Dahil: 11,50 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.El yapımı Köftelik Bulgur ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ORGANİK,KÖFTE,BULGUR,KÖFTELİK BULGUR,..

rating
(0)

organik kuru fasulye, kuru fasulye, fasulye

ORGANİK KURU FASULYE 1000 GR

22,31 ₺ KDV Dahil: 22,31 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.El yapımı Kuru Fasulye ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ORGANİK,KURU,FASULYE,KURU FASULYE,..

rating
(0)

organik nohut, nohut, bakliyat

ORGANİK NOHUT 1000 GR

32,50 ₺ KDV Dahil: 32,50 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.El yapımı Nohut ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ORGANİK,BAKLİYAT,NOHUT,..

rating
(0)

organik pilavlik bulgur, pilavlik bulgur, bulgur

ORGANİK PİLAVLIK BULGUR 1000 GR

14,50 ₺ KDV Dahil: 14,50 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.El yapımı Pilavlık Bulgur ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ORGANİK,BAKLİYAT,PİLAVLIK BULGUR,..

rating
(0)

organik pirinc, pirinc, bakliyat

ORGANİK PİRİNÇ 500 GR

21,00 ₺ KDV Dahil: 21,00 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Organik Pirinç ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ORGANİK,PİRİNÇ,..

rating
(0)

organik sari mercimek, sari mercimek, mercimek

ORGANİK SARI MERCİMEK 1000 GR

27,50 ₺ KDV Dahil: 27,50 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz. Organik Sarı Mercimek ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ORGANİK,BAKLİYAT,MERCİMEK,..

rating
(0)

organik yesil mercimek, yesil mercimek, mercimek

ORGANİK YEŞİL MERCİMEK 1000 GR

21,00 ₺ KDV Dahil: 21,00 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Organik Yeşil Mercimek ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ORGANİK,BAKLİYAT,YEŞİL,MERCİMEK,YEŞİL MERCİMEK,..

rating
(0)

siyez bulguru, bulgur

SİYEZ BULGURU 1000 g

15,50 ₺ KDV Dahil: 15,50 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Organik Siyez Bulguru ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ORGANİK,BAKLİYAT,BULGUR,SİYEZ,SİYEZ BULGURU,..

rating
(0)

tahil karisimi mercimek, mercimek, bakliyat

TAHIL KARIŞIMI 3 LÜ (Anadolu) MERCİME...

14,50 ₺ KDV Dahil: 14,50 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Organik Kuru Tahıl Karışımı ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ORGANİK,KURU,TAHIL,KARIŞIMI,TAHIL KARIŞIMI,KURU,MERCİMEK,..

rating
(0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)