Edirne'den

Alt Kategoriler

Ürün Karşılaştır (0)

cay, adacayı, kahve

ADAÇAYI 100 g

21,50 ₺ KDV Dahil: 21,50 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Çay ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ÇAY,ADAÇAYI,KAHVE..

rating
(0)

badem ezmesi, ezme, badem

BADEM EZMESİ OSMANLI 250 GR

23,00 ₺ KDV Dahil: 23,00 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Badem ezmesi ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.BADEM,EZME,BADEM EZMESİ,..

rating
(0)

sahlep, balbadem sahlep

BAL BADEM SAHLEP 1000 g

34,00 ₺ KDV Dahil: 34,00 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Kahve bunun yanısıra Sahlep ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz. SAHLEP, BAL BADEM SAHLEP..

rating
(0)

turk kahvesi, kahve, dag cilekli turk kahvesi

DAĞ ÇİLEKLİ TÜRK KAHVESİ 500 g

38,64 ₺ KDV Dahil: 38,64 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Bunların içinde Çay, Kahve ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.TÜRK KAHVESİ, KAHVE, DAĞ ÇİLEKLİ TÜRK KAHVESİ..

rating
(0)

sahlep, damla sakızlı sahlep,

DAMLA SAKIZLI SAHLEP 1000 g

31,65 ₺ KDV Dahil: 31,65 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Kahve bunun yanısıra Sahlep ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz. SAHLEP, DAMLASAKIZLI SAHLEP..

rating
(0)

kahve, turk kahvesi, damla sakızlı turk kahvesi

DAMLA SAKIZLI TÜRK KAHVESİ 500 g

30,00 ₺ KDV Dahil: 30,00 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Kahve ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.KAHVE, TÜRK KAHVESİ, DAMLA SAKIZLI TÜRK KAHVESİ..

rating
(0)

cay, elmalı tarcınlı cay, elmalı cay

ELMALI TARÇINLI ÇAY 250 g

26,32 ₺ KDV Dahil: 26,32 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Bunların içinde Çay ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ÇAY,ELMALI TARÇINLI ÇAY,ELMALI ÇAY..

rating
(0)

hanimeli aci pul biber, aci pul biber, pul biber

HANIMELİ ACI PUL BİBER

8,96 ₺ KDV Dahil: 8,96 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Acı Pul Biber ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.ACI,PUL,BİBER,ACI PUL BİBER,..

rating
(0)

hanimeli boncuk pasta susu, pasta susu, tatli susu

HANIMELİ BONCUK PASTA SÜSÜ

6,86 ₺ KDV Dahil: 6,86 ₺

Şarküteriden baharata,bakliyattan doğal ürünlere birçok çeşit ürünümüz ile Edirne Merkez' de faaliyet göstermekteyiz.Boncuk Pasta Süsü ve bir çok Bosnaköy ürünleri ile hizmet vermekteyiz.BONCUK,PASTA,SÜS,BONCUK PASTA SÜSÜ,..

rating
(0)
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 50 (6 Sayfa)