Hakkımızda

Kendimize ait  5 dönüm özel bahçemizde günlük yumurta ihtiyacımızı karşılamak üzere baktığımız doğal gezen tavuklarla başladı tüm hikayemiz.

6 yıl boyunca hobi olarak uğraştığımız tavukçulukta eşe dosta yumurta dağıtmaya başlayıp yumurtalarımızın da beğenilmesi ile yavaş yavaş tavuk sayımızı çoğaltıp Edirne'nin ilk yerel doğal yumurta markası haline geldik ve Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı standartlarına uygun olarak Bosnaköy Doğal Yumurta adıyla markamızı tescil ettirdik. Şuanda da 50ye yakın satış noktamız bulunmaktadır.

Tavuklarımız tamamen doğal ortamında gezip asla kafes ortamına maruz kalmamaktadırlar. Ve hiçbir hormon takviyesi verilmemekte olup, hepsi veteriner kontrolünde yaşamaktadırlar.

İşte tüm bu doğal yumurta ve doğal tavuk ortamının içinde sizlere sadece yumurta değil diğer tüm gıda alanlarında en doğalı sunmak için yola çıktık. Ve bu doğallığın yanında sizlere Edirne'den bölümümüzde özel tatlar sunmak istedik.

www.bosnakoy.com.tr ve hikayesi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bize mail veya telefon yoluyla ulaşabilir veya Edirne/Merkez' deki dükkanımıza ziyarete gelebilirsiniz.

 

Sevgiler

 

Bosnaköy